fbpx
Slider

SUSHI ROYAL

Hand Roll – Tsuru Sushi / ROYAL SUSHI pierwszy swój punkt otworzyło w maju 2016 roku. Dziś jest liderem w sprzedaży sushi serwowanego w formie take a way w Polsce i nadal dynamicznie się rozwija. Dynamicznym zmianom podlega też sam koncept. Od małych i nie wyróżniających się standów przechodzimy na PORTY ,które budzą zachwyt. Nasze standy dzisiaj to opracowane w szczegółach miejsca w których oprócz sushi, zup, dań kuchni japońskiej serwujemy też lody, desery, ciasteczka, soki wyciskane, koktajle, kawę czy też herbaty japońskie.

Sushi w wydaniu street foodowym narodziło się w Australii gdzie powstały pierwsze punkty oferujące klientom rolki sushi w całości na wynos. W Polsce okazało się to absolutnym hitem rolki kupowane są jako lunch na domowe przyjęcia, do szkoły do biura, czy w końcu na spotkania biznesowe.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy za stosunkowo niską cenę chcą kupić produkt najwyższej jakości, którzy cenią swój czas i stawiają na elegancję i estetykę. Nasz koncept pomimo, że posiada dopiero 3-letnią historie już ewoluuje wychodząc na przeciw oczekiwania naszej ogromnej rzeszy klientów.

Marka została zmieniona na SUSHI ROYAL. Zmianie ulegają nasze porty sprzedażowe i opakowania.

Wszystkie te zmiany zostały wprowadzone dla naszych klientów i jednocześnie ilustrują ogromny sukces naszego konceptu. Od roku budujemy naszą sieć w oparciu o model franczyzowy i na tą chwile posiadamy już 15 placówek franczyzowych większość z nich ma formę PORTÓW – STANDÓW ale też przygotowujemy się do uruchomienia pierwszych restauracji – BISTRO-SUSHI Oferujemy najbardziej sprawdzone lokalizacje w największych GALERIACH HANDLOWYCH w POLSCE a nasze doświadczenie jest tutaj ogromnie istotne.

Nasi franczyzobiorcy przechodzą wszelkie niezbędne szkolenia. Otrzymują od nas niezbędne wsparcie w sprzedaży a także otrzymują dostęp do naszego know-how gwarantującej sukces. Wstępna opłata licencyjna wynosi 20 tyś. zł. Miesięczna opłata franczyzowa to 6% od obrotu, a opłata marketingowa-reklamowa 2% od obrotu

Targi Franczyza 2018

Zapraszamy do współpracy! Skontaktuj się z nami!

tel. +48 885 939 310